Komitet Honorowy

Wybór Komitetu Honorowego to odpowiedzialne zadanie. Pisarz, posłanka, osoba influencerska… kto zasługuje na tytuł osoby szczególnie docenionej? Może być to kontrowersyjne. Parada Równości znalazła jednak prosty trik aby każda osoba uczestnicząca utożsamiała się z Komitetem Honorowym.

Jak to, zapytasz?

Otóż...

W Komitecie Honorowym Parady Równości jesteś TY!

Tak, Ty! Każda osoba uczestnicząca w Paradzie Równości jest dla nas tak samo ważna!

Parady Równości nie byłoby bez Was - osób uczestniczących. Nieważne czy to twoja pierwsza czy dwudziesta pierwsza Parada Równości - to dla nas zaszczyt, że możemy Cię na niej zobaczyć.

Wiemy, że godnie będziesz nas reprezentować, więc nie przejmuj się, że nie masz wystarczających osiągnięć - masz! W końcu przychodzisz na Paradę Równości - dla siebie, dla przyszłego męża, dla swojego dziecka, dla swojej przyjaciółki, dla całej tęczowej społeczności.

Każda osoba, która bierze udział w Paradzie i zostawia u nas wspomnienia i serce jest powodem, dla którego poświęcamy nasz czas aby przygotować nasze wspólne święto. Nie ma dla nas znaczenia, czy uczysz się w szkole, pracujesz w sklepie albo brylujesz na salonach.

Każda osoba na Paradzie Równości przychodzi ze swoją osobistą historią i marzeniami. To dla nas dużo ważniejsze od liczby napisanych książek, udzielonych wywiadów czy startów w wyborach. Komitet Honorowy Parady Równości jest miejscem dla wszystkich osób, które mają chęć, a często odwagę dołączyć do nas. Twoja chęć pokazania kim jesteś, sprzeciwienia się smutnej rzeczywistości i wykrzyczenia, że Polska już dłużej nie może ignorować osób LGBTQ+ jest naprawdę godna podziwu! Tytuł osoby członkowskiej Komitetu Honorowego Parady Równości przyznajemy więc właśnie Tobie!